^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Niezwykły gość w „Pajacyku”

19 marca „Pajacyka” odwiedził wyjątkowy gość- prawdziwy przyjaciel przedszkola Radny Miasta Zgorzelec Pan Marian Kałuża.
Pan Marian dba o nas szczególnie mocno- ufundował dla dzieci już drugi telewizor. W podzięce przedszkolaki przygotowały dla Niego wspaniały występ artystyczny, który bardzo się gościowi spodobał oraz słodki poczęstunek. Za sprawą kolorowych strojów, wesołych piosenek i wierszy zrobiło się bardzo wiosennie. Pan Marian po raz kolejny udowodnił, że bardzo lubi dzieci, przeczytał dla nich fragment bajki i niespodziewanie „wyczarował” kolejne prezenty- kolorowe piłki i słodkości dla każdej z grup, czym wywołał ogromną radość.
Dziękujemy Panu Marianowi za hojność i ofiarne serce.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.