^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dzień Babci i Dziadka 2014

dd

Dzień Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu. Dzieci z wielkim zapałem przygotowują się do tego dnia. Programy artystyczne składają się z radosnych piosenek, tańców, wzruszających wierszy i pełnych humoru scenek. Przedszkolaki pragną umilić babciom i dziadkom spotkanie w przedszkolu. Zazwyczaj to babcie i dziadkowie opowiadają wnukom bajki lecz w tym szczególnym dniu to wnuczęta przenoszą swoich gości do zaczarowanego świata bajek.

 

DSC06275 miniKażda grupa przygotowała dla swoich ukochanych babć i dziadków piękny program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odgrywali swoje role, a ich goście ze wzruszeniem i radością obserwowali artystyczne dokonania wnuków. Dla swoich bliskich przedszkolaki przygotowały śliczne laurki i upominki.

Dalsza część spotkania przebiegła w miłej, ciepłej atmosferze przy herbatce i słodkim poczęstunku. To były niezapomniane chwile. Kochane Babcie i Dziadkowie- kochamy Was i życzymy 100 lat! 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.