Przedstawienie pt. Wybierz nr 112

Image

Dnia 24 stycznia do naszego przedszkola zawitał Teatr Gargulec. Wszystkie przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Wybierz numer 112”.

Dzięki aktorom dzieci dowiedziały się, kiedy należy dzwonić pod alarmowy numer 112, a kiedy nie wolno tego robić. Barwny spektakl pozwolił dzieciom zapamiętać i zrozumieć do czego służy ten właśnie numer. Wartka, obfitująca w niespodziewane wydarzenia i piosenki akcja nie pozwoliła widzom się nudzić.

Na zakończenie aktorzy otrzymali gromkie oklaski od rozbawionej publiczności, która doceniła starania aktorów.