^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Jasełka 2014

jaselka

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia już za nami. Dzieci z grupy najstarszej przygotowały piękne Jasełka. Nauczyły się wielu góralskich kolęd. Efekty tej pracy podziwiał w naszym przedszkolu ks. Proboszcz z Parafii św. Jadwigi i zaprosił młodych artystów do zaprezentowania Jasełek w Kościele.

19 stycznia dzieci w pięknej scenerii Kościoła zaprezentowały starannie przygotowany program. Pastuszkowie, aniołeczki, trzej królowie, …… z dużą werwą i radością wystąpili ku uciesze wszystkich zgromadzonych w Kościele. Dzieci swym radosnym śpiewem oczarowały zgromadzonych i porwały ich do wspólnego kolędowania.

Prezentacja była wielkim i radosnym przeżyciem dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dziękujemy młodym artystom. Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii i na stronie Parafii św. Jadwigi: http://www.jadwiga.com.pl/

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.