^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Bal karnawałowy 2014

bal

Każda dziewczynka marzy, by zostać księżniczką bądź wróżką, a chłopiec chce być super bohaterem, policjantem lub wojownikiem. W karnawale marzenia się spełniają. 17 stycznia w naszym przedszkolu odbył się długo przez wszystkich wyczekiwany Bal Karnawałowy. Przedszkole zostało pięknie udekorowane, a Bal poprowadziła

profesjonalna grupa młodych, radosnych i kolorowo przebranych pań. Dzieciaki były zachwycone przedstawieniem, w którym wystąpiły bohaterki znanych i lubianych postaci bajkowych: Kopciuszek, Dziewczynka z zapałkami, Czerwony Kapturek, Pipi. Bystra Pipi rozkręciła Karnawałowy Bal, a przedszkolaki pięknie i kolorowo przebrane włączyły się do radosnych tańców i korowodów.

Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Ozdobą pięknych strojów były baśniowe makijaże na buźkach przedszkolaków wykonane w trakcie zabawy. Uczestnicy Balu otrzymali dmuchane baloniki wiązane na kształt zwierzątek. Jak na każdym prawdziwym balu wybrani zostali król i królowa, którzy otrzymali korony i owacje od uczestników imprezy. W tym roku królem został Kubuś, a królową Monika, oboje z grupy starszaczków.

Było bardzo wesoło, a najlepiej tę udaną imprezę opiszą słowa pewnej uczestniczki zabawy pięcioletniej księżniczki Antosi „To był najlepszy bal w moim życiu” i nie trzeba już nic więcej dodawać.

Zapraszamy do galerii, a także do obejrzenia sesji zdjęciowej na łamach Gazety Wojewódzkiej.

P1170558

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.