^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Spotkanie Wigilijne

Grudzień dla wszystkich, a w szczególności dla dzieci jest miesiącem niezwykłym. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia niosą radość i niepowtarzalną magię. W naszym przedszkolu, jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od lat tradycją dnia 18 grudnia odbyła się długo wyczekiwana Wigilia z udziałem zaproszonych gości: Burmistrza Zgorzelca Rafała Gronicza, Księdza Proboszcza Jana Kułyny i radnego Mariana Kałuży, rodziców i wszystkich przedszkolaków. .

Ten cudowny dla wszystkich dzień uświetnił program jasełkowy w wykonaniu starszaków. Wspaniałym momentem było również wspólne kolędowanie przy akompaniamencie małych muzyków. Gorącymi życzeniami obdarowała wszystkich Pani dyrektor. Miłą niespodzianką dla dzieci były także prezenty od naszych gości- mnóstwo cukierków od Pana Burmistrza i kolorowe akcesoria do zabaw plastycznych od Pana radnego Kałuży. A jeśli Wigilia to wiadomo, że nie mogło obyć się bez pysznych świątecznych potraw i innych słodkich smakołyków, które znalazły się na stołach.

Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze. Takie chwile nie tylko przybliżają dzieciom tradycje i zwyczaje świąteczne, ale także, co równie ważne, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.