^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 26 listopada trzy grupy z naszego przedszkola wybrały się do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze. Dla większości przedszkolaków było to pierwsze spotkanie z prawdziwym teatrem.

Wielu emocji dostarczył dzieciom spektakl pt. „Brzydkie kaczątko”. Dzieci były zafascynowane grą aktorską i tym, co się dzieje na scenie. Nikomu nawet do głowy nie przyszło żeby rozmawiać czy przeszkadzać. Przedstawienie było bardzo ciekawe, momentami zabawne, momentami wzruszające.

Młodym widzom bardzo podobał się spektakl. Po przedstawieniu czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka- warsztaty teatralne. Dzieci zapoznały się z pracą aktorów, dowiedziały się m.in. kim jest reżyser czy akustyk, zobaczyły rodzaje lalek. Ponadto same miały możliwość wcielić się w aktorów i wystąpić na scenie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej wycieczki i już czekamy na następną

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.