^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę

 

Jeśli przygarniesz głodnego psa, nakarmisz go
i zapewnisz mu godny byt, nigdy cię nie ugryzie.
Oto zasadnicza różnica pomiędzy psem a człowiekiem"
Mark Twain

Tradycją „Pajacyka” jest coroczna pomoc czworonogom ze schroniska. Nim nastanie zima, wszyscy staramy się, by bezdomnym psom i kotom, w tym trudnym okresie nie zabrakło pożywienia i by ich miski były pełne.

Akcja od wielu już lat cieszy się dużym powodzeniem wśród przedszkolaków i rodziców. Dziękujemy, że możemy liczyć na Państwa hojność i otwarte serca. W tym roku, tak jak w latach ubiegłych nie zabrakło atrakcji dla dzieci. „Zwierzakowy tydzień” rozpoczęliśmy od pieczenia i dekorowania pysznych ciasteczek. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa, a nie lada frajdę sprawił przedszkolakom teatrzyk pt. „Lisek Chytrusek” w wykonaniu

pracowników przedszkola. Konkurs recytatorski odbył się naprawdę na wysokim poziomie- dzieci pięknie się do niego przygotowały. Odwiedziła nas również Pani weterynarz z psem, dzięki której przypomnieliśmy sobie, jak właściwie należy opiekować się zwierzętami. Na koniec bawiliśmy się na balu „Zwierzaków-cudaków”. Wszyscy uczestnicy balu byli pięknie przebrani. Przy skocznej muzyce bawiły się m.in.: tygryski, kotki, pieski, motylki, myszki i niedźwiadki.

Gorąco dziękujemy Państwu za wsparcie naszej akcji, za przynoszenie makulatury i karmy dla zwierząt oraz za wszelkie datki pieniężne. Cały dochód z akcji przeznaczony został na zakup karmy dla zwierząt i przekazany szefowi schroniska panu Mieczysławowi Kuli. Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i personelu „Pajacyka” zima nie będzie taka straszna dla naszych „przyjaciół”.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.