^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pasowania na Starszaka i Przedszkolaka

Październik był dla naszych przedszkolaków niezwykle pracowity i ważny, a to dlatego że właśnie w tym miesiącu dzieci z trzech grup przygotowały występy z okazji „Pasowania na Starszaka" oraz „Pasowania na Przedszkolaka".


„Pszczółki" i „Piraci" już od września z niecierpliwością wyczekiwały tego szczególnego dnia, kiedy to oficjalnie pasowane wielkim ołówkiem stały się prawdziwymi starszakami. „Tygryski" natomiast miały przed sobą nie lada wyzwanie- pierwszy poważny występ. Maluchy złożyły także przyrzeczenie, którym zobowiązały się być grzecznymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, po czym zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków przez Panią Dyrektor. Podczas wszystkich trzech uroczystości dzieci pięknie zaprezentowały się przed zaproszonymi gośćmi i licznie zgromadzonymi rodzicami. Na pamiątkę tej wyjątkowej dla wszystkich zebranych chwili dzieci otrzymały dyplomy, słodkości i drobne upominki.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.