Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Kadra

 DSC 2882 otwarte oczy   Największym atutem naszej placówki są pracujące tu Panie. Zapewniają One naszym wychowankom nie tylko prawidłowy i wszechstronny rozwój, ale także otaczają ich troskliwą i życzliwą opieką. Tworzą ciepłą i rodzinną atmosferę starając się poznać każdego ze swoich wychowanków i zaspokoić jego indywidualne potrzeby. Wszystkie Panie posiadają kierunkowe kwalifikacje zawodowe. Wyróżnia je również wyjątkowa kreatywność i twórcze podejście do pracy z dziećmi. Znajduje to swoje odbicie w wysokich wynikach osiąganych przez naszych wychowanków w późniejszej edukacji szkolnej.

   

 

Jako zespół, pracownicy "Pajacyka" potrafią stworzyć dla swoich milusińskich przyjazne i lubiane przez nie miejsce, w którym oprócz  zabawy czeka na nich codzienne odkrywanie świata i radosna zabawa.

 

 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.