Kadra

DSC 2882 otwarte oczy   Największym atutem naszej placówki są pracujące tu Panie. Zapewniają One naszym wychowankom nie tylko prawidłowy i wszechstronny rozwój, ale także otaczają ich troskliwą i życzliwą opieką. Tworzą ciepłą i rodzinną atmosferę starając się poznać każdego ze swoich wychowanków i zaspokoić jego indywidualne potrzeby. Wszystkie Panie posiadają kierunkowe kwalifikacje zawodowe. Wyróżnia je również wyjątkowa kreatywność i twórcze podejście do pracy z dziećmi. Znajduje to swoje odbicie w wysokich wynikach osiąganych przez naszych wychowanków w późniejszej edukacji szkolnej.

Jako zespół, pracownicy "Pajacyka" potrafią stworzyć dla swoich milusińskich przyjazne i lubiane przez nie miejsce, w którym oprócz  zabawy czeka na nich codzienne odkrywanie świata i radosna zabawa.