100 rocznica odzyskania Niepodległości

100 rocznica odzyskania Niepodlegoci 2Z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości Przedszkole "Pajacyk" rozbrzmiewało gorącym śpiewem małych patriotów. Czerwono- białe serduszka małych Polaków biły tego dnia bardzo szybko. Dzieci z przejęciem recytowały patriotyczne utwory a kotyliony dumnie prezentowały się na piersiach oddanych swojemy krajowi przedszkolaków. Wszystkie te podniosłe i pełne wzruszeń chwilę udało się uwiecznić na pięknych fotografiach. Dziękujemy Pani Kamili Kamili za udokumentowanie wydarzenia :)