Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Jesienny Piknik Jabłkowy

jesienny piknik jabkowy 1"Jesienny Piknik Jabłkowy", który odbył się dnia 27 września udał się wspaniale! Dopisała nam piękna słoneczna pogoda i co najważniejsze dobre humory :) Wspólne tańce i śpiewy, konkurencje sportowe z jabłkiem w roli głównej, pokaz mody jesiennej, konkurs na najładniejszy latawiec, kiełbaski z ogniska i przepyszne jabłkowe wypieki kochanych Mam, Babć i Cioć- atrakcji było co nie miara. Dziękujemy Państwu za świetną zabawę- jesteście wspaniali! :*

 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.