Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Tydzień Adaptacyjny

tydzie adaptacyjny 1Aby ułatwić dzieciom przekroczenie progu przedszkolnego zaprosiliśmy nasze Przedszkolaki i ich Rodziców na tydzień adaptacyjny, który odbył się w dniach 9- 13 lipca. Dzieci poprzez zabawy integracyjne i dowolne miały możliwość poznać się wzajemnie.

Poznały także swoje panie, salę zabaw, ogród i otoczenie przedszkola. Nasze nowe maluszki podczas tygodnia adaptacyjnego, m.in. brały udział w zajęciach plastycznych, uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce i z chustą animacyjną, przygotowały sałatkę owocową, bawiły się także w ogrodzie przedszkolnym, który wzbudził ich ogromną radość. Dzieci z każdym dniem coraz chętniej przychodziły do przedszkola, w którym czekały na nie nowe atrakcje i niespodzianki przygotowane przez panie- Martę i Jadzię. Drogie maluszki czekamy na Was we wrześniu i obiecujemy, że będziemy się świetnie razem bawić :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.