Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Teatrzyk "Kłopoty Klauna"

teatrzyk kopoty klauna 1Dnia 12 czerwca po raz kolejny gościliśmy Teatr Humoru Igraszka z Wałbrzycha. Artyści przedstawili dzieciom spektakl pt. "Kłopoty Klauna". Zabawne przygody bohatera sprawiły wszystkim wiele radości. Nie zabrakło też chwil wzruszenia i refleksji. Na spotkanie z aktorami z Wałbrzycha czekamy zawsze z wielką niecierpliwością. Każdy spektakl jest artystycznym radosnym wydarzeniem.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.