Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

PRZEGLĄD PIOSENKI I TAŃCA "NA LUDOWO"

przegld piosenki i taca na ludowoDzień 22 marca był pełen magicznych momentów. Polały się również łzy wzruszenia. Mix samych pozytywnych odczuć. Wszystko dzięki gwiazdom muzyki i tańca Folk. Grupa "Ciekawskich " zaprezentowała swoje umiejętności podczas prezentacji Poloneza, krakowiaka i tańca nowoczesnego.

Czerwonouste dzięwczęta natomiast oczarowały nas swoimi głosami w utworze "Lipka". Rodzice obecni na sali gorąco dopingowali swoich milusińskich i podrygiwali w tańcu- bo inaczej się nie dało :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.