Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wycieczka do Teatru w Jeleniej Górze

wycieczka do teatru w jeleniej grze 5Dnia 23 marca uczestniczyliśmy w wycieczce autokarowej do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze. Obejrzeliśmy spektakl pt. „Karmelek”, którego głównym bohaterem bym sympatyczny piesek żyjący w wiejskiej zagrodzie, gdzie każdy ma swoje zadania i obowiązki.

Karmelek też chciał być potrzebny. Próbując znaleźć w życiu cel szczeniak przeżywał kolejne rozczarowania. Dopiero gospodarz uświadomił mu, że łącząca ich przyjaźń jest ważniejsza niż wszelkie materialne dobra.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.