Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Bystrzaków"

Dzie Babci i Dziadka w grupie BystrzakwDnia 11 stycznia "Bystrzaki" zaprezentowały swoim najukochańszym Babciom i Dziadkom występ artystyczny składający się z jasełek, wierszy, piosenek i tańca. Było wzruszająco, ale też zabawnie, o czym świadczyły wybuchy śmiechu zgromadzonej publiczności ;) Nie zabrakło serdecznych życzeń, prezentów i kwiatów oraz miłych chwil przy słodkim ciastku :) Babciu i Dziadku żyjcie nam STO LAT!

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.