Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Mądrali"

Dzie Babci i Dziadka w grupie MdraliDnia 11 stycznia grupa "Mądrali" zaprezentowała przed swoimi Babciami i Dziadkami występ z okazji Ich święta. Maluszki przedstawiły jasełka oraz wiersze i piosenki dedykowane ukochanym i bardzo ważnym gościom :) Po występach oczywiście była pora na prezenty dla Babć i Dziadziusiów, wspólny słodki poczęstunek i równie słodkie buziaki od dzieci.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.