Jasełka grupy I

jaseka gr IJasełka w wykonaniu naszych najmłodszych wychowanków wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a dzieci swym pięknym występem podbiły serca publiczności. Nie da się przejść obojętnie obok tych uroczych aniołków, pastuszków i diabełka :)

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem ich śpiewu, tańca i umiejętności aktorskich :) Teraz już nie pozostaje nam nic innego jak czekać na najpiękniejsze z wszystkich świąt- Święta Bożego Narodzenia. Życzymy, by były one dla Państwa tak ciepłe i wzruszające, jak występy wszystkich naszych przedszkolaków . :*WESOŁYCH ŚWIĄT!