Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Jasełka grupy I

jaseka gr IJasełka w wykonaniu naszych najmłodszych wychowanków wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a dzieci swym pięknym występem podbiły serca publiczności. Nie da się przejść obojętnie obok tych uroczych aniołków, pastuszków i diabełka :)

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem ich śpiewu, tańca i umiejętności aktorskich :) Teraz już nie pozostaje nam nic innego jak czekać na najpiękniejsze z wszystkich świąt- Święta Bożego Narodzenia. Życzymy, by były one dla Państwa tak ciepłe i wzruszające, jak występy wszystkich naszych przedszkolaków . :*WESOŁYCH ŚWIĄT!

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.