Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Przedszkolna Wigilia

wigilia"Pierwsza gwiazdka już na niebie, cichnie przedświąteczny gwar. Zasiadamy do wigilii, to magiczny piękny czas." Dnia 19 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne z udziałem dzieci i pracowników przedszkola.

By umilić wszystkim ten radosny dzień, każda grupa zaprezentowała krótki występ- świąteczne piosenki i tańce, po których wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. A po życzeniach, to na co każdy z niecierpliwością czekał- świąteczne smakołyki. Panie z kuchni przygotowały tradycyjne kluski z makiem, a także babeczki i owoce. Palce lizać! Dalszy ciąg spotkania upłynął w miłej i ciepłej atmosferze. Ta podniosła chwila pozwoliła dzieciom utrwalić znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych i co najważniejsze wzmocnić bliskie i serdeczne relacje.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.