Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Świąteczny występ grupy III

witeczny wystp grupy IIIMali artyści z grupy III z dużym zaangażowaniem i przejęciem zaprezentowali dziś swoim rodzicom świąteczny program artystyczny. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za świetnie odegrane role, zaśpiewane kolędy i piosenki oraz taniec, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

 

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.