Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Zajęcia otwarte w grupie Mądrali

zajcia otwarte w grupie Mdrali 130 listopada był szczególnie wyjątkowy dla Rodziców dzieci z grupy najmłodszej, a to dlatego, że mogli Oni po raz pierwszy uczestniczyć w zajęciach otwartych swoich pociech.

Od momentu, kiedy dzieci wkroczyły na drogę przedszkolnej edukacji minęły już 3 miesiące- w tym czasie bardzo się rozwinęły i wiele nauczyły, co dziś zaprezentowały swoim najbliższym. Zajęcia przebiegły w miłej i ciepłej atmosferze :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.