Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Zajęcia otwarte u Ciekawskich

zajcia otwarte u Ciekawskich 1Zabawy z literami to fantastyczne propozycje edukacyjne dla dużych i małych. Podczas zajęć otwartych w grupie 5 dzieci pilnie pracowały nad przyjaźnią z nową literką „Mm”.

Było to o tyle łatwiejsze, że wspierali ich obecni i czuli rodzice. Były zabawy twórczo-plastyczne i muzyczne . Były zabawy w drużynach i indywidualne. Było dużo brokatu, śmiechu i wesołej zabawy a to najważniejsze i baaardzo skuteczne w edukacji przedszkolnej.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.