Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Zajęcia otwarte w grupie "Bystrzaków"

zajcia otwarte w grupie BystrzakwMIŚ PLUSZOWY ZAWSZE CIĘ WYSŁUCHA, O SWOICH KŁOPOTACH SZEPNIJ MU DO UCHA. Urodziny pluszowego misia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego dziś Bystrzaki bawiły się i uczyły w towarzystwie mięciutkich przyjaciół i pod bacznym okiem rodziców.

Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się, m.in. jak doszło do powstania pierwszego misia. Zadania były różne- trochę matematyki, trochę plastyki, a na koniec niespodzianka od misia ;)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.