Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta kierownika ze schroniska

wizyta kierownika schorniska 1Dnia 14 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu panią Sylwię Sochę- kierownika Schroniska w Dłużynie Górnej, która przyszła ze swoim ukochanym pupilem pieskiem Shaggym (oczywiście piesek został przez nią przygarnięty ze schroniska). Pani Sylwia porozmawiała z dziećmi na temat odpowiedzialności człowieka za zwierzę, a Shaggy krążył wesoło pomiędzy przedszkolakami, które były wniebowzięte możliwością pogłaskania psiaka.

Dzieciaczki w podzięce zaśpiewały gościom piosenki o zwierzątkach. Nie obyło się także bez wymiany prezentów- od Pani Sylwii dostaliśmy piękne podziękowania za coroczną pomoc, a sami zadbaliśmy o to, by nasi goście otrzymali coś smakowitego (rzecz jasna dla każdego co innego :D) ;)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.