Teatrzyk kukiełkowy "Przygoda niegrzecznej żabki"

teatrzyk przygody niegrzecznej abli 1Teatrzykiem kukiełkowym pt. "Przygoda niegrzecznej żabki" rozpoczęliśmy dziś tydzień akcji charytatywnej na rzecz zwierząt ze schroniska w Dłużynie Górnej "Nakarm głodny brzuszek". Kadra przedszkola przygotowała dla przedszkolaków opowieść o tym, co może się stać, gdy dziecko oddali się do rodziców.

Urocze kukiełki, wesołe piosenki i humor zawarty w przedstawieniu bardzo podobały się dzieciom. Po zakończonym teatrzyku każdy chciał zrobić sobie pamiątkową fotkę z ulubionym zwierzątkiem. Raz jeszcze serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji- liczy się każda złotówka, każde opakowanie karmy. Uczmy nasze dzieci, że warto pomagać