Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Teatrzyk kukiełkowy "Przygoda niegrzecznej żabki"

teatrzyk przygody niegrzecznej abli 1Teatrzykiem kukiełkowym pt. "Przygoda niegrzecznej żabki" rozpoczęliśmy dziś tydzień akcji charytatywnej na rzecz zwierząt ze schroniska w Dłużynie Górnej "Nakarm głodny brzuszek". Kadra przedszkola przygotowała dla przedszkolaków opowieść o tym, co może się stać, gdy dziecko oddali się do rodziców.

Urocze kukiełki, wesołe piosenki i humor zawarty w przedstawieniu bardzo podobały się dzieciom. Po zakończonym teatrzyku każdy chciał zrobić sobie pamiątkową fotkę z ulubionym zwierzątkiem. Raz jeszcze serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji- liczy się każda złotówka, każde opakowanie karmy. Uczmy nasze dzieci, że warto pomagać

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.