Pasowanie na starszaka w grupie Ciekawskich

pasowanie na starszaka w grupie ciekawskich 2Wielkie święto w grupie V miało dnia 26 października kolor niebieski. Dzieciaki-smerfiaki pokazały , że są prawdziwymi Starszakami. Śpiewały, tańczyły, recytowały, przeliczały i nawet czytały. Pani Gosia ze wzruszeniem patrzyła, jakie pociechy wyrosły z jej bąbelków.

Rodzicom również zakręciła się łezka w oku- tyle już potrafią te Nasze dzieciaki. Od dzisiaj to One jako najstarsza grupa przedszkolna będą swoim zachowaniem i umiejętnościami dawały przykład młodszym kolegom.