Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Pasowanie na starszaka w grupie Ciekawskich

pasowanie na starszaka w grupie ciekawskich 2Wielkie święto w grupie V miało dnia 26 października kolor niebieski. Dzieciaki-smerfiaki pokazały , że są prawdziwymi Starszakami. Śpiewały, tańczyły, recytowały, przeliczały i nawet czytały. Pani Gosia ze wzruszeniem patrzyła, jakie pociechy wyrosły z jej bąbelków.

Rodzicom również zakręciła się łezka w oku- tyle już potrafią te Nasze dzieciaki. Od dzisiaj to One jako najstarsza grupa przedszkolna będą swoim zachowaniem i umiejętnościami dawały przykład młodszym kolegom.

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.