Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Warsztaty małego odkrywcy

warsztaty maego odkrywcyZajęcia warsztatowe ruszyły pełną parą. W naszym przedszkolnym laboratorium sprawdzaliśmy, co pływa, a co tonie. A jaka była radość, gdy udało się odgadnąć ;)  Nauka poprzez zabawę to jest to! Rozbudzanie ciekawości otaczającego świata, oraz nauczenie dzieci prowadzenia obserwacji i wyciągania wniosków z doświadczeń i eksperymentów to główne cele warsztatów małego odkrywcy :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.