Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Audycja umuzykalniająca "Walizka pełna muzyki"

Audycja umuzykalniajca Walizka pena muzykiAudycja umuzykalniająca "Walizka pełna muzyki" - upragnione lato tuż, tuż. Powoli pakujemy walizki na wakacje. Czy wszystko już mamy? Nasza walizka jest pełna muzyki, bo przecież podczas wakacyjnych podróży nie może jej zbraknąć.

W drogę po przygodę zabrali nas dziś zaprzyjaźnieni muzycy z Filharmonii Jeleniogórskiej :)

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.