3a5c1819-6618-4ab2-822b-9fa1ab960ea510 maja 2017r. troje dzieci z grupy Żaczków: Victoria Mielcarek, Lenka Rudnicka i Wojtuś Kietla uczestniczyło w finale konkursu bezpieczeństwa dla dzieci i młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć" 2017 . Konkurs ten odbył się we Wrocławiu w gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego w przepięknej sali, która jest zabytkiem kultury klasy zerowej- Oratorium Marianum.

W szrankach stanęli finaliści etapów rejonowych. Rywalizacja była bardzo wyrównana - wszyscy wykazali się szeroką wiedzą i dużymi umiejętnościami w zakresie niesienia pierwszej pomocy i w dziedzinie ekologii. Mimo, że nasi "ratownicy" nie znaleźli się na podium, osiągnęli ogromny sukces i zdobyli nieocenione doświadczenia, które nadal rozwijane będą procentowały w przyszłości. Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym przedszkolnym ratownikom :):)