^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Miśki w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Są puszyste i mięciutkie, mruczą, miauczą, łaszą się, salonowce, rasowce, dachowce, bywają bezdomne. Kto? Oczywiście koty.
Zajęcia Miśków, które wybrały się z wizytą do Miejskiej Biblioteki Publicznej zdominowała kocia tematyka, a to w związku z obchodami Światowego Dnia Kota. 17 lutego od samego rana w bibliotece pojawili się najmłodsi czytelnicy. Rozpoczęliśmy od

pogadanki na temat kotów i ich losów. Wszyscy byli zgodni-należy pomagać bezdomnym kotom. Miśki przedstawiły sylwetki znanych kotów. Wymieniały: Kota w Butach, Filemona, Bonifacego, Klakiera, kota Jessa, Garfielda i innych. Potem zostały zaprezentowane książki, których bohaterem był kot. Dzieci oglądały książki o tych tajemniczych zwierzętach, zapoznały się z kocimi obyczajami oraz sposobem pielęgnacji i opieki jakiej wymagają. Panie bibliotekarki przedstawiły teatrzyk o kotce Milusi, Miśki narysowały ilustracje do teatrzyku , wykonały wspólny plakat.

kot

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.