Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Back To Top
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Bal Karnawałowy

Czytaj więcej...Bal karnawałowy dla przedszkolaków to wyjątkowe wydarzenie. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Dnia 10 lutego bawiliśmy się wspólnie z naszymi wychowankami i ich rodzicami. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek i różne zwierzątka, a rodzice zgodnie z tematyką balu w stroje z lat 20-tych. Wszyscy wyglądali wspaniale, i tak też się bawili :)

Czytaj więcej...

Walentynki

Czytaj więcej...Przedszkolaki życzą wszystkim duuuuużoooo miłości nie tylko w walentynki, ale na co dzień ❤️ U nas od rana było bardzo milutko- laurki, słodkości i uśmiechy widać było wszędzie wkoło. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, tworzyliśmy prace plastyczne, a wszystko to w sympatycznej i przyjaznej atmosferze :)

Czytaj więcej...

Ferie Zimowe

Czytaj więcej...Ferie zimowe w "Pajacyku" mimo braku śniegu obfitowały w wiele atrakcji. Każdego dnia na przedszkolaków czekały nowe przygody i niespodzianki. Było kolorowo, wesoło i twórczo.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka w grupie "Smyków"

Czytaj więcej...Dnia 12 stycznia swoje święto miały Babcie i Dziadkowie uroczych Smyków :) Wielką miłość płynącą z małych serduszek dało się zauważyć w każdym wierszu i piosence.

Czytaj więcej...

certyfikat IBMcertyfikat 001

Copyright © 2013. Przedszkole Niepubliczne Nr 3 Pajacyk Rights Reserved.